قفسه فروشگاهی سرلاین

Share

قفسه فروشگاهی و هایپرمارکتی مهمترین عضو تجهیزات فروشگاهی می باشد که در راستای نظم دهی و استفاده بهینه از فضای هایپرمارکت ، سوپرمارکت یا انواع فروشگاه مورد استفاده قرار میگیرد.

با توجه به این اهمیت بالا نکات بسیار مهم ، کاربردی و ضروری در طراحی و چیدمان قفسه فروشگاهی وجود دارد که در صورت رعایت آنها مشتریان هرچه راحت تر و سریعتر به کالاهای مورد نیاز خود دست پیدا می کنند و از سردرگمی مشتریان جلوگیری میگردد.

یکی از نکات مهم و کاربردی استفاده از قفسه فروشگاهی سرلاین است که در راستای راهنمایی و آسان نمودن جست و جوی کالا توسط مشتریان به کار گرفته میشود و قفسه فروشگاهی سرلاین بعنوان ویترین ، خلاصه ای از کالاهای چیدمان شده در لاین قفسه پشتی خود را ارائه میدهد.

یکی دیگر از نکات عنوان شده استفاده از قفسه فروشگاهی سرلاین از جنبه زیبایی ، طراحی و دیزاینینگ هایپرمارکت یا فروشگاه میباشد و معمولا قفسه سرلاین فروشگاهی را با کتیبه های چوبی یا قاب بندی و استیکر های جذاب یا با نور پردازی تزئین میکنند و باعث بالابردن جذابیت و جلب توجه بیشتر مشتریان و ترغیب آنها برای عبور از لاین های داخلی قفسه های فروشگاهی وسط می شود.

نکته دیگر استفاده از قفسه فروشگاهی سرلاین دوطرفه کاربرد پروموشن و نمایشی فوق العاده آن است که می توان کالاهای داخل جشنواره یا کالا های تخفیفی یا کالاهای جدید جهت معرفی را به نمایش گذاشت و با توجه به اینکه قفسه فروشگاهی سرلاین در ابتدا و انتهای قفسه فروشگاهی وسط دوطرفه و در لاینها و راه روهای اصلی هایپرمارکت و فروشگاه نصب می شود بالاترین میزان مشاهده توسط مشتریان را دارا میباشد.

در قفسه فروشگاهی سرلاین علاوه بر طبقات معمول از کلیه اکسسوری های قفسه از قبیل هوک و آویز – طبقات نانو بیکری – طبقات میوه و تره بار – طبقات سبدی و … میتوان استفاده کرد.

راه های ارتباطی :

تلفن : 02166062739 – 09122908454

واتساپ و تلگرام : 09122908454

وبسایت : www.shahrekaleskeh.com

اینستاگرام : shahrekaleskeh

ایمیل : info@shahrekaleskeh.com