چرخ خرید فروشگاهی از پرکاربردترین اجزاری تجهیزات فروشگاهی می باشد و مشتریان هایپرمارکتها ، سوپرمارکتها و انواع فروشگاهها بیشترین ارتباط و استفاده را از چرخ و سبد فروشگاهی دارند و در نتیجه کیفیت ، دوام ، زیبایی و روان بودن چرخهای فروشگاهی بسیار با اهمیت می باشد.

چرخ فروشگاهی بطور کل به دو نوع فلزی و پلی کربنات دسته بندی میشود که هر دسته انواع و مدلهای بسیار متنوع با سایزهای گوناگون را شامل میشود.

شرکت شهر کالسکه همیشه بر آن است چرخ خرید فروشگاهی را با بالاترین کیفیت ممکن و طراحی های جدید و مدرن و تنوع سایزی بسیار در هر دو دسته فلزی و پلی کربنات تولید نماید و برای سلایق و بودجه های متفاوت مناسب ترین کالا را ارائه نماید.

تماس📲☎️: ۰۹۱۲۲۹۰۸۴۵۴ و ۶۶۰۶۲۷۳۹ ‎‏‎‏www.shahrekaleskeh.com اینستاگرام : shahrekaleskeh

سبدهای چرخ دار امروزه جایگاه خود را به خوبی در بین تجهیزات فروشگاهی ثابت نموده اند و برای مشتریانی که حجم خرید کمتری مد نظرشان باشد بسیار ایده آل تر و آسان تر است که بجای حمل ترولی از این محصولات سبک تر استفاده نماید.

جنس این سبد ها پلاستیک فشرده نرم می باشد و به همین دلیل بسیار سبک و مقاوم در برابر ضربه می باشند.

سبد های چرخ دار فروشگاهی بهترین انتخاب برای استفاده در فروشگاه هایی با فضای محدود برای استفاده از کالسکه های خرید و مجتمع های مسکونی و استفاده در آسانسور می باشند.
گنجایش سبد های چرخ دار شرکت شهر کالسکه 60 الی 70 لیتر است و دارای 4 چرخ دوبل گردان می باشد و امکان قرارگرفتن در یکدیگر برای اشغال فضای کمتر را نیز دارند که در این حالت فقط فضای 45 در 45 سانتیمتر از فضای فروشگاه را اشغال می نمایند.

‎✅دارای چهار چرخ دوبل گردون
‎✅بدنه از جنس پلاستیک فشرده مقاوم شده در برابر ضربه
‎✅دارای ۶۰ الی ۷۰ لیتر گنجایش کالا
‎✅دارای دو سال گارانتی
‎✅دارای تنوع رنگ بندی

‎شرکت شهرکالسکه محصولات خود را با طراحی های خاص و متریال متنوع با تنوع رنگ بالا برای هر بودجه و سلیقه ای عرضه می نماید.
‎‏‎‏‎‏‎تماس: ۰۹۱۲۲۹۰۸۴۵۴📲  ۶۶۰۶۲۷۳۹☎️

سبد چرخدار فروشگاهی پلاستیکی

سبد چرخدار فروشگاهی پلاستیکی

سبد چرخدار فروشگاهی پلاستیکی

پیمایش به بالا