قفسه فروشگاهی سرلاین

قفسه فروشگاهی و هایپرمارکتی مهمترین عضو تجهیزات فروشگاهی از نظر نمایش و ارائه تنوع کالاها به مشتریان می باشد که در راستای نظم دهی و استفاده بهینه از فضای هایپرمارکت ، سوپرمارکت یا انواع فروشگاه مورد استفاده قرار میگیرد.

با توجه به این اهمیت بالا، نکات بسیار مهم ، کاربردی و ضروری در طراحی و چیدمان قفسه فروشگاهی وجود دارد که در صورت رعایت آنها مشتریان هرچه راحت تر و سریعتر به کالاهای مورد نیاز خود دست پیدا می کنند و از سردرگمی مشتریان جلوگیری میگردد.

یکی از نکات مهم و کاربردی استفاده از قفسه فروشگاهی سرلاین است که در راستای راهنمایی و آسان نمودن جست و جوی کالا توسط مشتریان به کار گرفته میشود و در قفسه فروشگاهی سرلاین بعنوان ویترین ، خلاصه ای از کالاهای چیدمان شده در لاین قفسه های پشتی خود را ارائه میدهند.

یکی دیگر از نکات عنوان شده استفاده از قفسه فروشگاهی سرلاین از جنبه زیبایی ، طراحی و دیزاینینگ هایپرمارکت یا فروشگاه میباشد و معمولا قفسه سرلاین فروشگاهی را با کتیبه های چوبی – ترمو وود یا قاب بندی و استیکر های جذاب یا با نور پردازی تزئین میکنند و باعث بالابردن جذابیت و جلب توجه بیشتر مشتریان و ترغیب آنها برای عبور از لاین های داخلی قفسه های فروشگاهی وسط می شود.

نکته دیگر استفاده از قفسه فروشگاهی سرلاین دوطرفه کاربرد پروموشن و نمایشی فوق العاده آن است که می توان کالاهای داخل جشنواره یا کالا های تخفیفی یا کالاهای جدید جهت معرفی را به نمایش گذاشت و با توجه به اینکه قفسه فروشگاهی سرلاین در ابتدا و انتهای قفسه فروشگاهی وسط دوطرفه و در راه روهای اصلی فروشگاه نصب می شود بالاترین میزان مشاهده توسط مشتریان را دارا میباشد.

در قفسه فروشگاهی سرلاین علاوه بر طبقات معمول از کلیه اکسسوری های قفسه از قبیل هوک و آویز – طبقات نان و بیکری – طبقات میوه و تره بار – طبقات سبدی و … میتوان استفاده کرد.

تماس: 📲 ۰۹۱۲۲۹۰۸۴۵۴ ☎️ ۶۶۰۶۲۷۳۹
‎‏‎‏سایت : www.shahrekaleskeh.com
اینستاگرام : shahrekaleskeh
پیام رسان های واتس اپ – تلگرام – ایتا و بله : 09122908454
ایمیل : info@shahrekaleskeh.com

پیمایش به بالا