قفسه فروشگاهی دوطرفه وسط

Share

قفسه های فروشگاهی دوطرفه یا به اصطلاح قفسه فروشگاهی وسط بهترین انتخاب برای لاین بندی و شکل دهی فضای میانی هایپر مارکت و فروشگاه می باشد و به دلیل عدم ایجاد محدودیت دید کلی فروشگاه معمولا با ارتفاع کمتری نسبت به قفسه های دیواری تولید و اجرا میگردند.
معمولا ارتفاع قفسه دوطرفه فروشگاهی بین ۱۷۰ سانتیمتر الی ۱۹۰ سانتیمتر در نظر گرفته می شود و در صورت نیاز در ارتفاع کمتر یا بیشتر نیز قابل تولید است.
مهمترین ویژگی قفسه های دوطرفه میزان جایگیری بسیار بالای آنها از محصولات است و امکان استفاده بسیار بهینه از فضای داخلی محیط هایپر یا فروشگاه را فراهم میسازد و در هر متر طول ۱۰ طبقه امکان چیدمان کالا را میسر می سازد.
بسیار حائز اهمیت است در طراحی هایپر یا فروشگاه فضای لاین بین قفسه های حداقل ۱۰۰ سانتیمتر در نظر گرفته شود و ۱۲۰ الی ۱۳۰ سانتیمتر در صورت امکان ایده آل ترین فاصله در صنعت فروشگاهی محصوب می شود و این فاصله از این جنبه اهمیت دارد که تردد دو ترولی فروشگاهی از روبه روی یکدیگر به راحتی انجام گردد و برای گردش ترولیها و مشتریان بین لاین های قفسه ها مشکلی ایجاد نشود.

  • ارتفاع ۱۸۰ سانتیمتر و در عرض های یک متری و ۱٫۲۵ متری در ده طبقه می باشد که ابعاد و تعداد طبقات به درخواست خریدار قابل تغییر می باشد.
  • قفسه های فروشگاهی شهرکالسکه از ورق های با ضخامت بالا تولید می شود و به راحتی ۱۰۰ کیلو گرم در هر طبقه امکان چیدمان می باشد.
  • پوشش قفسه فروشگاهی شهر کالسکه رنگ پودری الکترواستاتیک است و در خط رنگ کوره ای و بصورت رباتیک و به رنگ دلخواه مشتریان رنگ آمیزی می گردد.
  • طبقات قفسه همگی دارای لیبل قیمت PVC می باشند و در صورت نیاز مشتری حفاظ طبقه نیز اضافه می گردد.
  • پانل پشتی قفسه به اشکال ورق ساده – ورق پانچ شده – توری قابل تولید است.
  • در قفسه های فروشگاهی دوطرفه شهر کالسکه امکان نصب طبقات فلزی عادی، نصب هوک و آویز جهت کالاهای قلاب دار مانند لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر و یا خوراکیهایی مثل پاستیل و …، سبد های مخصوص چیپس و پفک، طبقات مخصوص نان و طبقات مخصوص میوه تره بار قابل نصب است.
  • طبقات قفس های فروشگاهی شهر کالسکه امکان نصب در دو حالت صاف و شیب ۴۵درجه و در ارتفاع ها و عمق های دلخواه را دارا می باشند.

قفسه فروشگاهی دوطرفه