قفسه فروشگاهی یکطرفه دیواری

قفسه فلزی فروشگاهی طرح ترک

قفسه فروشگاهی یکطرفه دیواری با ارتفاع بلند تولید می گردند و برای استفاده بهینه از فضای کناری و دیوارهای هایپرمارکت یا فروشگاه مورد استفاده قرار میگیرند.
قفسه فروشگاهی یکطرفه دیواری شهر کالسکه خود ایستا می باشند و نیازی به پیچ و مهره کردن به دیوار نیست و می توان پانل پشتی قفسه را بصورت ورق ساده – ورق پانچ شده جهت چیدمان در کنار دیوار و یا پانل توری برای چیدمان در مقابل شیشه بابت کور نکردن دید نصب نمود.
قفسه های فروشگاهی دیواری یکطرفه دارای شش طبقه می باشند و قابل افزایش یا کاهش است.
ستون های قفسه های فروشگاهی دیواری سرتاسر پانچ می باشد و این امکان را فراهم می نماید که طبقات در هر ارتفاعی که مد نظر کاربر باشد نصب گردد و به راحتی قابلیت جابه جایی داشته باشد.

  • ارتفاع ۲۱۰ سانتیمتر و در عرض های یک متری و ۱٫۲۵ متری در شش طبقه که ابعاد و تعداد طبقات به درخواست خریدار قابل تغییر می باشد.
  • قفسه های فروشگاهی یکطرفه دیواری شهرکالسکه از ورق های با ضخامت بالا تولید می شود و به راحتی 120 کیلو گرم در هر طبقه امکان چیدمان می باشد.
  • پوشش قفسه فروشگاهی شهر کالسکه رنگ پودری الکترواستاتیک است و در خط رنگ کوره ای و بصورت رباتیک و به رنگ دلخواه مشتریان رنگ آمیزی می گردد.
  • طبقات قفسه همگی دارای لیبل قیمت PVC می باشند و در صورت نیاز مشتری حفاظ طبقه نیز اضافه می گردد.
  • پانل پشتی قفسه به اشکال ورق ساده – ورق پانچ شده – توری قابل تولید است.
  • در قفسه های فروشگاهی یکطرفه شهر کالسکه امکان نصب طبقات فلزی عادی، نصب هوک و آویز جهت کالاهای قلاب دار مانند لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر و یا خوراکیهایی مثل پاستیل و …، سبد های مخصوص چیپس و پفک، طبقات مخصوص نان و طبقات مخصوص میوه تره بار قابل نصب است.
  • طبقات قفسه های فروشگاهی شهر کالسکه امکان نصب در دو حالت صاف 90 درجه و شیب ۴۵درجه و در ارتفاع ها و عمق های دلخواه را دارا می باشند.

راه های ارتباطی :

تلفن : 66062739-021    09122908454

وبسایت : www.shahrekaleskeh.com

اینستاگرام : shahrekaleskeh

پیمایش به بالا