قفسه فروشگاهی دوطرفه وسط

قفسه های فروشگاهی دوطرفه یا به اصطلاح قفسه فروشگاهی وسط بهترین انتخاب برای لاین بندی و شکل دهی فضای میانی هایپر مارکت و فروشگاه می باشد و به دلیل عدم ایجاد محدودیت دید کلی فروشگاه معمولا با ارتفاع کمتری نسبت به قفسه های دیواری تولید و اجرا میگردند.
معمولا ارتفاع قفسه دوطرفه فروشگاهی بین 170 سانتیمتر الی 190 سانتیمتر در نظر گرفته می شود و در صورت نیاز در ارتفاع کمتر یا بیشتر نیز قابل تولید است.
مهمترین ویژگی قفسه فروشگاهی دوطرفه میزان جای گیری بسیار بالای آنها از محصولات است و امکان استفاده بسیار بهینه از فضای داخلی محیط هایپرمارکت یا فروشگاه را فراهم میسازد.

قفسه فروشگاهی دوطرفه شرکت شهرکالسکه در هر متر طول شامل 10 طبقه قابل چیدمان (5طبقه در هطرف) میباشد و افزایش و کاهش تعداد طبقات نیز امکان پذیر است.
بسیار حائز اهمیت است در طراحی هایپرمارکت یا فروشگاه فضای بین لاین قفسه حداقل 100 سانتیمتر در نظر گرفته شود و در صورت امکان 120 الی 140 سانتیمتر  ایده آل ترین فاصله بین لاین قفسه فروشگاهی محصوب می شود و این فاصله از این جنبه اهمیت دارد که تردد دو ترولی فروشگاهی از روبه روی یکدیگر به راحتی انجام پذیرد و برای گردش چرخ های فروشگاهی و مشتریان بین لاین های قفسه در فروشگاه مشکلی ایجاد نشود.

  • قفسه فروشگاهی دوطرفه ارتفاع 180 سانتیمتر و در عرض های یک متری و ۱٫۲۵ متری در ده طبقه می باشد که ابعاد و تعداد طبقات به درخواست خریدار قابل تغییر می باشد.
  • قفسه فروشگاهی شهرکالسکه از ورق های با ضخامت بالا تولید می شود و به راحتی 90 الی 120کیلو گرم در هر طبقه امکان چیدمان می باشد.
  • پوشش قفسه فروشگاهی شهر کالسکه رنگ پودری الکترواستاتیک است و در خط رنگ کوره ای و بصورت رباتیک و از رنگ های با کیفیت بسیار بالا و سوپرمات ضد خش رنگ آمیزی می گردد.
  • طبقات قفسه همگی دارای لیبل قیمت PVC می باشند و در صورت نیاز مشتری حفاظ طبقه نیز اضافه می گردد.
  • پانل پشتی قفسه به اشکال ورق ساده – ورق پانچ شده و توری قابل تولید است.
  • در قفسه های فروشگاهی دوطرفه شهر کالسکه امکان نصب طبقات فلزی عادی، نصب هوک و آویز جهت کالاهای قلاب دار مانند لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر و یا خوراکیهایی مثل پاستیل و …، سبد های مخصوص چیپس و پفک، طبقات مخصوص نان و طبقات مخصوص میوه تره بار قابل نصب است.
  • طبقات قفس های فروشگاهی شهر کالسکه امکان نصب در دو حالت صاف و شیب دار ۴۵درجه و در ارتفاع ها و عمق های دلخواه را دارا می باشند.

راه های ارتباطی :

تلفن : 66062739-021    09122908454

وبسایت : www.shahrekaleskeh.com

اینستاگرام : shahrekaleskeh

قفسه فروشگاهی دوطرفه

پیمایش به بالا